پروفایل مهندس ادموند زرگریان

مهندس آرشیتکت ادموند زرگریان

مهندسی ادموند زرگریان متولد سال ۱۳۵۱ در تهران با مدرک کارشناسی حرفه ای معماری و سابقه بیش از ۲۴ سال فعالیت مستمر در زمینه طراحی، نظارت، تهیه نقشه های حرفه ای اجرایی معماری و هماهنگی بین گروه های مختلف مهندسی در پروژه های عمرانی مطرح و شاخص کشور از جمله بازسازی اسکله های نفتی جزیره خارک، ساخت پالایشگاه هشتم بندرعباس، طراحی و نظارت پروژه تهران قدیم کیش، نقش داشته است.

همکاری با جامعه مهندسین مطرح ایرانی

مهندس ادموند زرگریان دارای سابقه ۱۵ سال فعالیت و همکاری در جامعه مهندسین مطرح و نامدار تهران از جمله مهندسین مشاور آتک، آرپه و شارمان ارگ می باشد. ایشان فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۷۰ آغاز نموده اند و در کنار همکاری با جامعه مهندسین تهران، بیش از ۱۰ سال با معماران و سازندگان مطرح منطقه یک تهران همکاری بسیار نزدیک . مستمر داشته اند، که از آن جمله می توان به همکاری با معماران مطرحی همچون مهندس مارتین آبراهامیان، مهندس فرزاد دلیری، مهندس میر مقتدایی و مهندس فرامرز تسبیح گو اشاره نمود. که در زمینه طراحی و تهیه نقشه های اجرایی حرفه ای با سبک های مختلف معماری کلاسیک و مدرن و همچنین معماری داخلی همکاری داشته اند

گروه مهندسی ادموند

گروه مهندسی ادموند و همکاران با تجربه بیش از ۲۴ سال و کادر مجرب با هدف ارائه خدمات حرفه ای و با تاکید بر صداقت و متعهد بودن، شروع به همکاری همه جانبه مهندسی با بزرگان صنعت و تولید کشور از جمله شرکت کارخانجات صنایع و معادن سالاری، شرکت میهن، شرکت نگارستان کیش، کارخانجات صنایع غذایی و کیک درنا، کارخانه تولید اسباب بازی دورج تویز – Dorj Toys و غیره نموده است، که در راستای تحقق این آرمان ها از کارآفرینان و سازندگان نامی کشور در سراسر ایران جهت پیوستن به جمع حرفه ای ها، دعوت به عمل می آورد.